close
تبلیغات در اینترنت
::: خورسند ام :::: کنکور - موفقیت ::: - 21

مشاوره رایگان

جهت مشاوره رایگان و پاسخ به پرسش ها ، سوالات خودتان را به ایمیل khorsandm.ir@gmail.com بفرستید. و یا در بخش نظرات سایت سوالات خودتان را بپرسید

توجه : به منظور تسریع در پاسخ گویی ، تعداد مشاوران اضافه شد.

روش جدید : ربات تلگرام https://t.me/khorsandm_bot

دانلود آزمون 24 مهر 94 قلمچی

1209 بازدید

دانلود آزمون 24 مهر 94 قلمچی

دانلود سوالات و پاسخ تشریحی آزمون 24 مهر 94 کانون فرهنگی آموزش 

سال دوم و سوم و چهارم دبیرستان رشته های ریاضی و تجربی



دانلود در ادامه مطلب

ادامه مطلب

دانلود آزمون 24 مهر 94 گاج

1459 بازدید

دانلود آزمون 24 مهر 94 گاج

دانلود رایگان سوالات و پاسخ تشریحی آزمون 24 مهر 94 گاج

سال چهارم دبیرستان



دانلود در ادامه مطب

ادامه مطلب

اهمیت مشاوره از دید معنوی و علمی

1109 بازدید
[if gte mso 9]> مشاورهو راهنمایی و کمک خواستن امر بسیار مهمی است . تا آنجا که خداوند به پیامبر خوددستور می دهد تا با دیگران مشورت کند . ( سوره آل عمران آیه 59   و شاورهم فی الامر )

وهمچنین در سوره شوری آیه 38 ، نیز به اهمیت مشورت اشاره شده است . همچنین مولایمتقیان امام علی ( ع ) می فرمایند : راه حق و صواب از هیچ جا بهتر از مشاوره بهدست نمی آید ( غررالحکم ، الحیاه ، جلد 1 صفحه 315 )

 

پستا اینجای کار به اهمیت مشورت و راهنمایی گرفتن از دیگران پی بردیم .

 

بگذارید به همان مثال ساختنآپارتمان برگردیم . اگر سرمایه گذار درباره محل احداث ساختمان و نیز مدل و الگوهایساختمان خود با افراد آگاه مشورت نکند ، چه اتفاقی می افتد ؟[if gte mso 9]> Normal 0 false false false EN-US KO AR-SA

ادامه مطلب

انتخاب صحیح مشاوره

1125 بازدید
[if gte mso 9]> انتخابیک مشاور خوب مانند انتخاب یک مهندس خوب برای ساخت پروژه است . پروژه ای که شما درآن نقش سرمایه­گذار را دارید و محصول نهایی شما نتیجه در کنکور سراسری و سپسانتخاب رشته و پس از آن شغل شما و به طور کلی آینده شماست . پس می بینیم که یکمشورت اشتباه می تواند به طور مستقیم برروی آینده شما تاثیر بگذارد . این حرف افراد عقب افتاده و ناموفق است که می­گویند مشورت و مشاورهلازم نیست . خودت می توانی کارت را بکنی . در اصل اینگونه نیست . شرکت گوگل بهعنوان یکی از ثروتمندترین شرکت های جهان ، حتی هم اکنون هم برای ارائه کارهای خود، با مشاوران مشورت می کند .

به همان مثال ساخت ساختمان برگردیم. شما می توانید برایمشاوره پیش یک مهندس کهنه کار و حرفه ای و با سابقه بروید . و یا می توانید پیش یکمهندس جوان و حرفه ای بروید .

شما کدام را انتخاب می کنید ؟ مهندس کهنه کار یا مهندس جوان؟

من به شخصه پیش مهندس جوان می روم . درست است خام تر است .اما ایده هایی دارد که آن ایده به درد عصر حاضر می خورد . الان سال 2015 میلادیهستیم . من برای ساختمانم به ایده ای نیاز دارم که به درد امسال و سال های پس ازآن بخورد . ایده ای که در 10 سال پیش اجرا می شد دیگر به درد من نمی خورد . شکلجدید ساختمان . نماهای جدید . طرز چیدمان متفاوت و متناسب با سلیقه امروزی.

[if gte mso 9]> Normal 0 false false false EN-US KO AR-SA

ادامه مطلب

اهمیت مطالعه از دید معنوی و علمی :

1109 بازدید
[if gte mso 9]> در ابتدای کار می بایست از نام و یادخداوند تبارک و تعالی شروع کرد چرا که بدون لطف و عنایت پروردگار منان ، امکان اینوجود نداشت که هم اکنون ما برای شما باشیم و شما برای ما . بیایید لحظه ای را تصورکنیم که اگر به عنوان مثال فلان اتفاق نمی افتاد چه می شد ؟

جهان و نظام آن ، خیلی زیبا و در عینحال سخت و پیچیده است . به راستی که تاکنون آدمی توانسته است رازهای جهان را دریابد . چرا هایی در ذهن ما وجود دارد که روز به روز در حال افزایش هستند .  چرا هایی که بعضی از آنها تاکنون پاسخ داده شدهاست و بسیار بسیار چراها و سوال هایی که نتوانسته ایم به پاسخ آن ها برسیم .

اصلی ترین راه برای رسیدن به پاسحسوالات و درک صحیح جهان هستی ، رجوع به قرآن کریم و ائمه اطهار ( ع ) است . چرا کهقرآن به عنوان کتابی برای تمام نسل های بشر شناخته شده است . و آیات و معجزات علمیبی سابقه ای در آن اشاره شده است که خیلی از آن ها هنوز برای ما ناشناخته هستند .مانند : زوجیت در مواد ، جانوران ، گیاهان و... ، وجود جاذبه ، لایه اوزون ، چرخش زمین و... بسیار نکته علمی که هنوز ازقرآن استخراج نشده اند . قرآن کریم مانند معدنی است که تمام علوم را در خود دارد وانسان با گسترش علم خود بر حسب نیاز زمانه ، مقداری از معدن استخراج می کند درحالی که این معدن هرگز خالی نمی شود .

[if gte mso 9]> Normal 0 false false false EN-US KO AR-SA

ادامه مطلب

آموزش افزایش درصد و تراز دروس


پاسخگویی به سوالات


سوالات خودتان را از ما بپرسید . ما رایگان و کامل به آن ها پاسخ می دهیم

سوالات خود را از 2 طریق می توانید بیان کنید :

1- بخش نظرات تمام پست های سایت
2- ایمیل khorsandm.ir@gmail.com