close
تبلیغات در اینترنت
معرفی رشته های دانشگاهی

مشاوره رایگان

جهت مشاوره رایگان و پاسخ به پرسش ها ، سوالات خودتان را به ایمیل khorsandm.ir@gmail.com بفرستید. و یا در بخش نظرات سایت سوالات خودتان را بپرسید

توجه : به منظور تسریع در پاسخ گویی ، تعداد مشاوران اضافه شد.

روش جدید : ربات تلگرام https://t.me/khorsandm_bot

تسلیت رحلت پیامبر و شهادت امام حسن و امام رضا

1111 بازدید

تسلیت رحلت پیامبر و شهادت امام حسن و امام رضا

نه تـنها مــاتـم جان سوز پـرچـمدار تــوحـید اسـت
کـه هستـى شد سیه پـوش امام ممتحن امشب
گـهـى گـــــریـم ز داغ جــــانــگداز حــضرت خــاتـم
گهى نالم چو نى درسوگ فرزندش حسن امشب

صلی الله علیک یا رسول الله(ص)


ادامه مطلب

کسب درآمد ویژه دانش آموزان مستعد

1129 بازدید

کسب درآمد ویژه دانش آموزان مستعد

بر آن شدیم تا سیستمی را فراهم آوریم تا دانش آموزان مستعد نیز بتوانند کسب درآمد داشته باشند و از طریق آن بتوانند لوازمات تحصیل و هزینه های خود را پرداخت کنند.

درآمد این سیستم ماهیانه بین 300 هزار تومان تا 2 میلیون تومان است .


برای آموزش کار با این سیستم بر روی تصویر زیر کلیک کنید .

ادامه مطلب

انتخاب رشته کنکور 95

1140 بازدید

انتخاب رشته کنکور 95

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت داوطلبان گرامی کنکور 95


با توجه به گستردگی و تعدد کار مشاوره و دخالت افراد نا وارد و استفاده از عناوین مختلف برای جلب توجه افراد ، تیم مشاوره استاد بدیعی ، اطلاع می دهد هیچ گونه زیر مجموعه ای نداشته و تمام فعالیت ها از طریق همین پایگاه اینترنتی و نیز دفتر مشاوره واقع در بلوار کلاهدوز مشهد ، انجام می شود.مشاوره کنکور 95 چرا مهم است ؟ و فرق گروه آموزشی استاد بدیعی با دیگر موسسات چیست ؟


استاندارد و مجوز دار :

گروه آموزشی استاد بدیعی ، زیر نظر استاد حمیدرضا بدیعی ، استاد برتر فیزیک و دبیر رسمی دبیرستان ها و نیز مشاور رسمی آموزش و پرورش و جهاد دانشگاهی انجام می شود. اما متاسفانه اکثر سایت ها و گروه های آموزشی اینترنتی مجوزی نداشته و عملشان به عنوان کار دانشجویی بیان می شود . ( حتی برخی افراد که از اسم دکتر هم استفاده می کنند )


منطقی و اصولی :

انتخاب رشته به عنوان کنکور دوم مطرح می شود . و بسیار مهم است که از روش های اصولی استفاده شود. متاسفانه برخی افراد این کار را ، آسان عنوان می کنند . اما عوارض آن را آینده متوجه می شوند . مانند افرادی که بدون مشاور پیش رفتند و فهمیدند که نمیتوانند بدون راهنمایی به جایی برسند

انتخاب رشته تیم استاد بدیعی ، با روش های کاملا اصولی و منطقی انجام می شود.  و صرفا استفاده از نرم افزار نیست . بلکه هدایت و مشاوره کامل و معرفی کامل است . که با توجه به وضعیت هر فرد انجام می شود


تعداد :

متاسفانه سایت های اینترنتی سعی میکنند با عوام فریبی افراد زیادی را دور خود جمع کنند.  حتی برخی از مشاوران از این کار در عمل مشاوره استفاده می کنند . و چون از پس آنها بر نمی آیند کار را به گروه های اجتماعی می سپارند . طبق تحقیقات و شواهد به دست آمده یکی از مشاوران با لقب دکتر و مولف کتاب های فراوان ! از همین عمل استفاده کرده و 320 نفر را هم زمان مشاوره می داد !!

اما تیم مشاوره استاد بدیعی ، با تخصص ویژه در امر مشاوره و انتخاب رشته ، این تعهد را می دهد که تعداد محدودی داوطلب را ثبت نام خواهد کرد . زیرا باید بتوان برای هر فرد به اندازه کافی وقت گذاشت . زیرا بازی با سرنوشت افراد گناهی است بزرگ و غیر انسانی


قیمت :

داوطلبان کنکور خودشان در جریان قیمت های متفاوت هستند . کم بودن قیمت صرفا به جهت کم کیفیت بودن نیست . و گران بودن صرفا به معنای با کیفیت بودن نیست .

هزینه مشاوره و انتخاب رشته کامل کنکور 95 طبق نرخ اعلام شده به شرح زیر است :

هزینه انتخاب رشته داوطلبان گروه مشاوره ( افراد عضو سابق ) : 130 هزار تومان .

هزینه اتخاب رشته داوطلبان کنکور 95 : 150 هزار تومان .

هزینه انتخاب رشته حضوری : 300 هزار تومان


چگونگی عمل :

انتخاب رشته در شهر مشهد ( در صورت تمایل ) به صورت حضوری در 3 جلسه انجام می شود .

انتخاب رشته شهرهای دیگر به صورت تلفنی انجام می شود. در 4 جلسه مفصل و کامل انجام می شود . و زمان آزاد است . یعنی حتی ممکن است یک ساعت یک تماس طول بکشد ! ( متاسفانه مشاوران تلفنی 30 دقیقه ای هستند !! )

جلسه اول : آشنایی و معرفی رشته ها و دانشگاه ها و مشکلات آنها به صورت واقعی ( نه رویا پردازی )

جلسه دوم : تهیه لیست اولیه انتخاب رشته

جلسه سوم : برطرف کردن نقص ها و مشکلات لیست

جلسه چهارم : اتمام حجت و تهیه لیست نهایی انتخاب رشته


تاریخ ثبت نام :

ثبت نام انتخاب رشته کنکور 95 از تاریخ 14 مرداد 95


شروع انتخاب رشته :

پس از اعلام نتایج انجام می شود.


طریقه ثبت نام :

ارسال عدد 60 به شماره 50002206981

ادامه مطلب

دندان پزشکی

1123 بازدید
هدف
دندان پزشک به تشخیص و درمان بیماری‌های دهان و دندان می‌پردازد و از همین‌رو شاید بهتر باشد که عنوان این رشته را دهان‌پزشکی گذاشت.
در گذشته دندان پزشکی را مساوی با دندان سازی می‌دانستند. اما امروزه دندان سازی تنها بخشی از دندان پزشکی است.
رشته دندان پزشکی در مقطع دکترای عمومی نحوه رعایت بهداشت، پیشگیری و درمان بیماری‌های دهان و دندان را آموزش می‌دهد.

ادامه مطلب

دارو سازی

1129 بازدید
هدف:
تربیت داروساز و نتیجه نهایی: فارغ‌التحصیلانی که شغلشان داروفروشی یا نسخه‌پیچی است.
آنچه خواندید، تنها نظر یک نفر نیست بلکه دیدگاه صدها داوطلب آزمون سراسری است. جوانانی که معتقد بودند وجه رشته داروسازی فقط به خاطر عنوان دکترای آن است والا این رشته حرفی برای گفتن ندارد چرا که باید بعد از 5 یا 6 سال درس خواندن به حرفه داروفروشی رضایت داد.این نشان می‌دهد که متاسفانه بسیاری از مردم و از جمله تعداد قابل توجهی از داوطلبان آزمون سراسری شناخت صحیحی از رشته داروسازی ندارند. در واقع آنها نمی‌دانند که نه تنها شغل یک فارغ‌التحصیل داروسازی، داروفروشی نیست بلکه فقط هدف این رشته تربیت داروساز نمی‌باشد. چرا که داروسازی تنها یکی از تخصص‌های فارغ‌التحصیلان این رشته است.

ادامه مطلب

رادیولوژی

1106 بازدید
همانطور که می دانید کمتر خانواده ای را می توان یافت که به بخش رادیولوژی مراکز درمانی مراجعه نکرده باشد. رشته رادیولوژی یا همان پرتو‌شناسی علم توضیح و تفسیر یافته‌های رادیوگرافیک در ارتباط با علائم و نشانه‌های کلینیکی بیمار است .

ادامه مطلب

علوم آزمایشگاهی

1127 بازدید
وظیفه اصلی رشته علوم آزمایشگاهی شناخت علل ایجاد بیماریهای مختلف و عوامل ایجاد کننده آنها می‌باشد. ابزاری که در تشخیص و درمان بیماری‌های مختلف بکار می‌رود تحت عنوان پاراکلینیک می‌باشد که می‌توان به رشته‌هایی از قبیل رادیولوژی، رشته‌های توان بخشی و پرستاری اشاره کرد.

ادامه مطلب

دامپزشکی

1118 بازدید

دامپزشکی

هدف و ماهیت 
امروزه در دنیا علی‌رغم پیشرفت‌های علمی که در زمینه‌های مختلف صورت گرفته است ، هنوز هم مساله غذا از نظر اجتماعی و اقتصادی در درجه اول اهمیت قرار دارد و به عنوان یک مساله استراتژیک مطرح می‌باشد. به طوری که موقعیت یک کشور را با سطح و نوع غذای مردم آن کشور محک می‌زنند. و بدون شک در میان مواد غذایی آنچه بسیار اهمیت دارد و جزء لاینفک مواد غذایی روزانه است، پروتئین حیوانی است که از طریق دام تهیه می‌شود…

ادامه مطلب

آموزش افزایش درصد و تراز دروس


پاسخگویی به سوالات


سوالات خودتان را از ما بپرسید . ما رایگان و کامل به آن ها پاسخ می دهیم

سوالات خود را از 2 طریق می توانید بیان کنید :

1- بخش نظرات تمام پست های سایت
2- ایمیل khorsandm.ir@gmail.com